100% Spelers

Op deze pagina worden spelers opgesomd die in de landelijke competitie 100% spelen.

Eredivisie Heren (vervolg)

Play off
B. Wijers (Barry) Itas DTK´70 1  3 | 3 | 100%
G. Bakker (Gerard) Scylla 1  2 | 2 | 100%
Play down
Q. Liu (Qiang) Wijzenbeekkled/Westa 1  4 | 4 | 100%
J. Sedigh (Jamshid) Salamanders 1  2 | 2 | 100%
B. Hergelink (Bas) Salamanders 1  2 | 2 | 100%
C. ter Luun (Casper) Salamanders 1  2 | 2 | 100%

Eredivisie Dames (vervolg)
C.R.W. Nouwen (Carla) SKF 1  7 | 7 | 100%
E. Ernst (Emine) VTV (N) 1  2 | 2 | 100%

Play off
L. Dong Li (Li) VTV (N) 1  3 | 3 | 100%
K. Vermaas (Kim) Scylla 1  2 | 2 | 100%
M.A.M.C. Bierdrager (Melanie) Dozy Den Helder/Noord 1  2 | 2 | 100%
V. van Boheemen (Vera) VTV (N) 1  1 | 1 | 100%
T.A. Helle (Tanja)  VTV (N) 1  1 | 1 | 100%
Play down
L. Sun (Li Nan) AnytimeFitness/Westa 1 3 | 3 | 100%
Z. Xu (Zhuo) TTV Lybrae Heerlen 1  2 | 2 | 100%
Y. Zhang (Yun)  TTV Lybrae Heerlen 1  2 | 2 | 100%
R. Strik (Rianne)  TTV Lybrae Heerlen 1  1 | 1 | 100%
E. van der Zanden (Emma)  AnytimeFitness/Westa 1 1 | 1 | 100%
R. Gerarts (Rachel) TTV Lybrae Heerlen 1  1 | 1 | 100%

Landelijk Heren
1e divisie poule A

1e divisie poule B
M. van der Meijden (Marco)  Vriendeschaar 1  3 | 3 | 100%
2e divisie
J. Verhulst (Jos) JCV 1  30 | 30 |100%
V. Blom (Vincent) Vriendenschaar 2  24 | 24 |100%
3e divisie
S. Shulepov (Sergei) Renata 1  3 | 3 | 100%
M. G. E. F. Antonietti (Angelo) US 2  3 | 3 | 100%
G. Martens (Gabor) Never Despair 1  3 | 3 | 100%

Landelijk Dames
1e divisie poule A

1e divisie poule B

2e divisie
A. van Wensveen (Anthira) Alexandria ’66 1  12 | 12 | 100%
E. Janssen (Elke) TT Nijmegen 1   6 | 6 | 100%
M. de Vries (Maria) Emmen 2  3 | 3 | 100%
R. Bierdrager (Roos) Disnierats 1  3 | 3 | 100%

Jeugd
Kampioensklasse

Play off
H. Verzijl (Erik) SKF 1  5  | 5  | 100%
F. zur Muhlen (Floris) SVE 1  4 | 4 | 100%
Play down

Landelijk A
V.C.M. Schijven (Vicky) Hotak ’68 1  2 | 2 | 100%
Landelijk B

Landelijk C
D. Vrijhoeven (David) Over ‘ Net 1  18 | 18 | 100%

Poule D Play off

Poule D Play down

 

 


——————————————————————————————————————————————

Najaar 2016
Eredivisie Heren

B. Hergelink (Bas) Salamanders1  4 | 4 | 100%

Eredivisie Dames
A. Gogorita (Ana) Dozy Den Helder/Noor1  15 | 15  | 100%
R. Gerarts (Rachel) TTV Lybrae Heerlen1  2 | 2 | 100%

Landelijk Heren
1e Divisie

2e Divisie
J. Verhulst (Jos) JCV1  30 | 30 | 100%

3e Divisie
P. Verwey (Peter) Klimaatgroep Stars2  30 | 30 | 100%
R. Rijsdorp (Ronald) Pecos2  30 | 30 | 100%
M. Bottram (Marco) Wilco/TTV Bergeijk1  21 | 21 | 100%
R. van de Landen (Roald) Rijnsoever1  9 | 9 | 100%
M. Sijstermans (Michel) Kluis 1  6 | 6 | 100%
S. Shulelepov (Sergei) Renata1  3 | 3 | 100%

Landelijk Dames
1e Divisie
A. Appels (Annewyke) Tafeltennis Zwolle1  21 | 21 | 100%
S.G. Lucardie (Sophie) Tafeltennis Zwolle1  18 | 18 | 100%

2e Divisie
J. Eijgelsheim (Jessica) Shot ‘651  15 | 15 | 100%
E. Cillessen (Elle) GTTC Groesbeek1  12 | 12 | 100%

Landelijk Jeugd

Landelijk A

Play off
D. Peper (Douwe) SKF1  6 | 6 | 100%
Play down
J. Plette (Julian)  Kampenion 1  8 | 8 | 100%

Landelijk B
M. Bultema (Michael) Docos-wolkyshop.nl1  3 | 3 | 100%

Landelijk C
K. Pan (Kevin) Hercules1  15 | 15 | 100%

——————————————————————————————————————————————

Voorjaar 2016
Eredivisie Heren

Play off
B. Wijers (Barry) Itass DTK ’70 1 4 | 4 | 100%
P. Sebestyen (Peter) Enjoy&Deploy Taverzo 1 2 | 2 | 100%
J. Indeherberg (Julien) Enjoy&Deploy Taverzo 1 2 | 2 | 100%
M. de Boer (Michel) Itass DTK ’70 1 2 | 2 | 100%
M. de Vries (Martijn) van Wijnen/Smash ’70 2 | 2 | 100%
M. Khatchanov (Martin) Enjoy&Deploy Taverzo 1 1 | 1 | 100%
R. Bogie (Roel) Enjoy&Deploy Taverzo 1 1 | 1 | 100%

Play down
C. Rengers (Colin) Klimaatgroep Stars 1 1 | 1 | 100%
F. Rademaker (Fjodor) FvT 1 1 | 1 | 100%

Eredivisie Dames

A. Gogorita (Ana) Dozy Den Helder/Noor 1 22 | 22 | 100%
N. Balicka (Natalia) VTV/Silvery Dragon 1 2 | 2 | 100%
L. Dong Li (Li) VTV/Silvery Dragon 1 2 | 2 | 100%
D. Basie (Demelsa) Scylla 1 2 | 2 | 100%

Play off
C.R.W. Nouwen (Carla) SKF 1 4 | 4 | 100%
Y. Zhang (Yun) Dozy Den Helder/Noor 1 2| 2 | 100%
A. Gogorita (Ana) Dozy Den Helder/Noor 1 2| 2 | 100%
V. van Boheemen (Vera) VTV/Silvery Dragon 1 1 | 1 | 100%
M.A.M.C. Bierdrager (Melanie) Dozy Den Helder/Noor 1 1| 1 | 100%
Y. Gunsing (Yoeke) Dozy Den Helder/Noor 1 1| 1 | 100%

Play down
A. van de Velde (Amber) AnytimeFitness/Westa 1 4 | 4 | 100%
M. Rolikova (Marianna) Hilversum 1 2 | 2 | 100%
H. Hop (Heleen) Hilversum 1 2 | 2 | 100%
L. van Es (Lisette) Hilversum 1 2 | 2 | 100%
K.F.A. van Zon (Kelly) AnytimeFitness/Westa 1 2 | 2 | 100%

Landelijk Heren

1e divisie promotiepoule

J. Sedigh (Jamshid) Salmanders 1 26 | 26 | 100%

1e divisie
G. Bakker (Gerard) Scylla 2 24 | 24 | 100%

2e divisie
V. Blom (Vincent) Vriendenschaar 2 24 | 24 | 100%
J. Scott (John) Tempo-Team 1 12 | 12 | 100%
M. Groenewold (Martin) Avanti 2 6 | 6 | 100%
L. Houben (Leon) Kluis 1 3 | 3 | 100%

3e divisie
P. Haldan (Paul) De Veluwe 1 27 | 27 | 100%
P. van Gemert (Pascal) TTCV van Herwaarden 1 27 | 27 | 100%
F. Boute (Frank) Never Despair 1 9 | 9 | 100%

Landelijk Dames

1e divisie promotiepoule

1e divisie
E. van Marwijk (Esmee) Scylla 2 27 |  27 | 100%

2e divisie
S.G. Lucardi (Sophie) Tafeltennis Zwolle 1 21 | 21 | 100%
A. Appels (Annewyke) Tafeltennis Zwolle 1 18 | 18 | 100%
I. Koppelman (Ingrid) TT Nijmegen 1 15 | 15 | 100%
E.L.C. Janssen (Esther) Enjoy & Deploy Taverzo 2 6 | 6 | 100%
W. Overbeeke (Wianka) Enjoy & Deploy Taverzo 2 3 | 3 | 100%
J. Rooding (Janneke) Hutaf 1 3 | 3 | 100%
N. Zantman (Nena) SVE 1 3 | 3 | 100%

Jeugd Landelijk

Kampioenspoule

Play off
F.L.C. Faas (Felicia) SKF 1 6 | 6 | 100%
H. Verzijl (Erik) SKF 1 3 | 3 | 100%

Play down
K. Van Oost (Kas) HelwegenPeters/Westa 1 6 | 6 | 100%
L. van Amstel (Luuk) SVE 1 3 | 3 | 100%
E. Ernst (Emine) Drivers 1 2 | 2 | 100%

Landelijke A
J. Janssen (Joran) Treffers (A) 1 3 | 3 | 100%

Landelijke B

Landelijk C
J.W.G. Schoenmakers (Jelle) ODT-Klaverblad Verz. 1 3 | 3 | 100%

———————————————————————————————————————————————————————————

Najaar 2015
Landelijk Heren
1e divisie
C. ter Luun (Casper) Salamanders 1 30 | 30 | 100%
2e divisie

3e divisie
A. Meijer (Arnoud) Klimaatgroep Stars 2 24 | 24 | 100%
V. Blom (Vincent) Vriendenschaar 2 24 | 24 | 100%
P. Haldan (Paul) De Veluwe 1 21 | 21 | 100%

Landelijk Dames

1e divisie

2e divisie
E. van Marwijk (Esmee) Scylla 2 23 | 23 | 100%
I.E. de Jong (Ismay) Tafeltennis Zwolle 1 6 | 6 | 100%
E. Janssen (Elke) TT Nijmegen 1 3 | 3 | 100%
K. Willemsen-Cobben (Karin) Swift (D) 1 3 | 3 | 100%
A. Appels (Annewyke) Tafeltennis Zwolle 1 3 | 3 | 100%

Jeugd Landelijk

Landelijk A
E.A. ten Hoope (Edwin) Alexandria ’66 1 15 | 15 | 100%
F.J. Fischer (Fabio) Alexandria ’66 1 9 | 9 | 100%
Landelijk B
L. van Dijk (Lars) Scylla 1 21 | 21 | 100%
E. van Marwijk (Esmee) Scylla 1 9 | 9 | 100%
Landelijk C
K. Wijnholds (Kevin) Emmen 1 23 | 23 | 100%
D. Dijkhoff (David) FTTC 1 3 | 3 | 100%
Poule F Playdown
E. Ernst (Emine) De Toekomst 1 3 | 3 | 100%